owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański
  1. pl
  2. en
  3. ru
Domowa hodowla psa owczarek podhalański - podróże z psem podhalanem

OWCZAREK PODHALSKI PIWONIA 2023

PIWONIA – OWCZAREK PODHALAŃSKI GALERIA I-VI 2023

Rok rozpoczęliśmy tradycyjnie szampanem i złożeniem sobie życzeń. Potem były wspólne spacerki, mizianka, wylegiwanie się w ogrodzie… Ot, owczarek podhalański i jego zwykłe psie życie. Gdy zrobiło się cieplej odwiedziliśmy całym stadem Krzysia na działce doglądając budowę jego domu. Ładnie robi  Piwonia owczarek podhalański galeria  Z nastaniem późnej wiosny zaczęły się reko-wyjazdy. To dla naszych podhalanek gratka nie lada, bowiem uwielbiają podróże choć nie zawsze chce im się chodzić wśród tłumu dam, zbrojnych i wszelakiej gawiedzi.

Wpierw Piwonia pojechała na Radzim przenosząc się do czasów wczesnego średniowiecza. Poranne i wieczorne spacery po obozowisku uwielbiała ale w ciągu dnia wolała przebywać w saxonie (średniowiecznym namiocie). Piwonia, jak jej mama Bystra i starsza siostra Hrabina to idealny pies na spacery - można puścić luzem, nie ucieknie, z uśmiechem na pysiu wróci na komendę. Nasza relacja z tego wydarzenia, jako kram LAWENDOWO Budków TU.

Potem pojechała na Legnickie Pole z mamą Bystrą. Tu już była znacznie bardziej śmiała (jak to przy mamie Owczarek podhalański Piwonia 2023 ). O tym wyjeździe opowiadamy TU.

Na koniec zmieniła trochę epoki przenosząc się do XVII. wiecznej Rzeczypospolitej w czasy „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. O tym opowiadamy TU.

O psich podróżach opowiadamy nie tylko w galerii powyżej, ale też na naszym kanale YouTube TU

OWCZAREK PODHALAŃSKI PIWONIA VII-XII 2023

W dniach 12-15 lipca 2023 r. Piwonia z mamą Bystrą wzięły udział w „Dniach Grunwaldu”. Jest to jedno z największych wydarzeń prezentujących kulturę średniowiecza w Europie, organizowane od 1998 roku. Na polach pod Grunwaldem co roku spotyka się tysiące rekonstruktorów oraz miłośników średniowiecza z całego świata. Jak dla nas to magiczna impreza. Bystra i Piwonia wpisały się już w obóz rzemieślników, radośnie witając „starych” znajomych. Zawarły również nowe znajomości o czym opowiadamy szerzej TUTAJ. Na Festiwal Kultury Średniowiecza MASURIA, odbywający się 11-13 sierpnia 2023 r. w Rynie, Piwonia pojechała sama (niestety samochód jest za mały i musieliśmy wybierać pomiędzy drugim psiątkiem a córką Zosią – wygrała Zosia owczarek podhalański galeria, Owczarek podhalański ). Na tym festiwalu byliśmy po raz pierwszy ale bardzo nas on urzekł. Opowiadamy o nim TUTAJ. Potem była jeszcze wizytacja budowy u Krzysia, wyjazdy na grzyby, spacery po okolicy i tak powitaliśmy Nowy Rok 2024!

 domowa hodowla polskiego owczarka podhalańskiego, owczarek podhalański hodowla
  1. pl
  2. en
  3. ru

dpogorzelska@o2.pl

Domowa hodowla owczarka podhalańskiego, podhalan hodowla
 owczarek podhalański szczenięta na sprzedaż

+ 48 608 292 931

Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański
owczarek podhalański
Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański

RODO: Na podst. art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, każda osoba odwiedzająca tą stronę internetową, poprzez okoliczność podania swoich danych osobowych, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie w celu udzielenia późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina. Informujemy, iż: 1) administratorem przekazanych nam danych osobowych i osobą kontaktową w sprawie ich przetwarzania jest Dorota Pogorzelska-Budek; 2) celem przetwarzania danych osobowych jest umożliwienie udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie udzielenie późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina – podstawę prawną stanowi zgoda zainteresowanej osoby na przetwarzanie swoich danych osobowych w w/w celach; 3) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim; 4) udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub informacji o hodowli Aroniowa Dolina lecz nie dłużej niż przez okres trwania tej hodowli; 5) osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych jej dotyczących, oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do bycia powiadomionym o sprostowaniu lub usunięciu danych osobowych lub o ograniczeniu przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; 6) podanie danych osobowych jest dobrowolne; 7) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

owczarek podhalański galeria