owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański
  1. pl
  2. en
  3. ru
Domowa hodowla psa owczarek podhalański - podróże z psem podhalanem

OWCZAREK PODHALAŃSKI SZCZENIAKI NA SPRZEDAŻ 2020

Owczarek podhalański szczeniaki na sprzedaż miot "P"

 

Domowa hodowla owczarka podhalańskiego

Jesteśmy domową hodowlą polskiego owczarka podhalańskiego zrzeszoną w Związku Kynologicznym w Polsce (członek FCI). Kładziemy nacisk przede wszystkim na nauczenie psa prawidłowych postaw i zachowań w rodzinie. Dążymy do tego, aby każdy nasz podhalan nabył prawidłowe wzorce zachowań wśród ludzi i innych zwierząt a zwłaszcza nauczył się życia w rodzinie z dziećmi.

 

Zapraszamy do rezerwacji kolejnego miotu szczeniąt owczarka podhalańskiego

Miło nam poinformować, że nasza podhalanka BYSTRA Chosna (FCI) w dniu 5.09.2020 r. urodziła 8 szczeniaczków. Wszystkie osoby zainteresowane kolejnym miotem zapraszamy do rezerwacji pod nr telefonu 608 292 931. Więcej informacji o BYSTREJ znajdą Państwo w zakładce BYSTRA. Tatą jest ZAREMBEK z Winory (hodowla „z Winory”). Opis ZEREMBKA z Winory znajduje się w zakładce SZCZENIAKI.

 

Wyprawka dla szczeniaka podhalana

Szczeniaczki będą gotowe do zamieszkania w nowym domu nie wcześniej niż po ukończeniu 8 tygodnia życia, odrobaczone, zaczipowane, po przeglądzie miotu i zaleconych przez weterynarza szczepieniach. Przyszły właściciel szczeniaczka otrzyma od nas:

  1. książeczkę zdrowia psa;
  2. wskazówki dotyczące żywienia i pielęgnacji psa;
  3. metrykę (poświadcza rasowość szczeniaczka, zawiera dane jego i jego rodziców, hodowcy i właściciela); umożliwia wyrobienie szczeniakowi rodowodu (potwierdza przynależność psa do danej rasy); wyrobienie rodowodu jest dobrowolne i nie zobowiązuje nowego właściciela do wystawiania psa na wystawach lub prowadzenia hodowli;
  4. umowę;
  5. wyprawkę w skład której wchodzi: karma na pierwsze dni, mały kocyk z zapachem mamy i reszty rodzeństwa (pozwala łatwiej zaadoptować się szczeniaczkowi w nowym domu), obróżkę, smycz, zabawkę, szczoteczkę do zębów i niespodziankę dla nowych właścicieli od LAWENDOWO Budków (naturalne kosmetyki głównie dla Pań).

 

Szczeniaki owczarka podhalańskiego na sprzedaż - kontakt

Każdy zainteresowany może zapoznać się z warunkami w jakich żyją nasze owczarki podhalańskie po wcześniejszym umówieniu się. Przyszłym właścicielom służymy radą i pomocą w wychowaniu szczeniąt.

Preferujemy telefoniczną formę kontaktu: +48 608 292 931 lub +48 607 925 060.

Zastrzegamy sobie możliwość odmowy sprzedaży w przypadku uzasadnionych wątpliwości odnośnie nieodpowiedniego przyszłego środowiska, w którym szczeniaczek będzie mieszkał. Nie sprzedajemy szczeniaków z przeznaczeniem do życia w odosobnieniu czy na uwięzi.

 

Szczeniaki owczarka podhalańskiego – zdjęcia

Rozwój szczeniaków owczarka podhalańskiego prezentujemy poniżej w postaci zdjęć. Filmiki publikujemy na naszym kanale na YouTube.

 

SAFE-ANIMAL

Nasza hodowla owczarka podhalańskiego Aroniowa Dolina FCI bierze udział w programie rejestracji szczeniąt w Międzynarodowej Bazie Danych SAFE-ANIMAL. Dzięki temu każda osoba kupująca od nas szczeniaczka owczarka podhalańskiego może otrzymać kod promocyjny na rejestrację swojego pupila w bazie SAFE-ANIMAL będącej członkiem European Pet Network z siedzibą w Brukseli (międzynarodowy zbiór danych zwierząt oraz ich właścicieli). Rejestracja szczeniaczka w powyższej bazie znacznie ułatwia jego odnalezienie w przypadku ewentualnego zagubienia. 

SZCZENIAKI OWCZARKA PODHALAŃSKIEGO 7-9 TYDZIEŃ ŻYCIA