owczarek podhalański szczeniaki na sprzedaż domowa hodowla owczarka podhalańskiego Aroniowa Dolina FCI

Szczeniaczki owczarka podhalańskiego w brzuszku mamy Bystrej mają już 7 tygodni i są bardzo ruchliwe

SZCZENIAKI OWCZARKA PODHALAŃSKIEGO PIERWSZE 3 TYGODNIE

Owczarek podhalański szczeniaki na sprzedaż miot "P"

 

Domowa hodowla owczarka podhalańskiego

Jesteśmy domową hodowlą polskiego owczarka podhalańskiego zrzeszoną w Związku Kynologicznym w Polsce (członek FCI). Kładziemy nacisk przede wszystkim na nauczenie psa prawidłowych postaw i zachowań w rodzinie. Dążymy do tego, aby każdy nasz podhalan nabył prawidłowe wzorce zachowań wśród ludzi i innych zwierząt a zwłaszcza nauczył się życia w rodzinie z dziećmi.

 

Zapraszamy do rezerwacji kolejnego miotu szczeniąt owczarka podhalańskiego

Miło nam poinformować, że nasza podhalanka BYSTRA Chosna (FCI) w dniu 5.09.2020 r. urodziła 8 szczeniaczków. Wszystkie osoby zainteresowane kolejnym miotem zapraszamy do rezerwacji pod nr telefonu 608 292 931. Więcej informacji o BYSTREJ znajdą Państwo w zakładce BYSTRA. Tatą jest ZAREMBEK z Winory (hodowla „z Winory”). Opis ZEREMBKA z Winory znajduje się w zakładce SZCZENIAKI.

 

Wyprawka dla szczeniaka podhalana

Szczeniaczki będą gotowe do zamieszkania w nowym domu nie wcześniej niż po ukończeniu 8 tygodnia życia, odrobaczone, zaczipowane, po przeglądzie miotu i zaleconych przez weterynarza szczepieniach. Przyszły właściciel szczeniaczka otrzyma od nas:

 1. książeczkę zdrowia psa;
 2. wskazówki dotyczące żywienia i pielęgnacji psa;
 3. metrykę (poświadcza rasowość szczeniaczka, zawiera dane jego i jego rodziców, hodowcy i właściciela); umożliwia wyrobienie szczeniakowi rodowodu (potwierdza przynależność psa do danej rasy); wyrobienie rodowodu jest dobrowolne i nie zobowiązuje nowego właściciela do wystawiania psa na wystawach lub prowadzenia hodowli;
 4. umowę;
 5. wyprawkę w skład której wchodzi: karma na pierwsze dni, mały kocyk z zapachem mamy i reszty rodzeństwa (pozwala łatwiej zaadoptować się szczeniaczkowi w nowym domu), obróżkę, smycz, zabawkę, szczoteczkę do zębów i niespodziankę dla nowych właścicieli od LAWENDOWO Budków (naturalne kosmetyki głównie dla Pań).

 

Szczeniaki owczarka podhalańskiego na sprzedaż - kontakt

Każdy zainteresowany może zapoznać się z warunkami w jakich żyją nasze owczarki podhalańskie po wcześniejszym umówieniu się. Przyszłym właścicielom służymy radą i pomocą w wychowaniu szczeniąt.

Preferujemy telefoniczną formę kontaktu: +48 608 292 931 lub +48 607 925 060.

Zastrzegamy sobie możliwość odmowy sprzedaży w przypadku uzasadnionych wątpliwości odnośnie nieodpowiedniego przyszłego środowiska, w którym szczeniaczek będzie mieszkał. Nie sprzedajemy szczeniaków z przeznaczeniem do życia w odosobnieniu czy na uwięzi.

 

Szczeniaki owczarka podhalańskiego – zdjęcia

Rozwój szczeniaków owczarka podhalańskiego prezentujemy poniżej w postaci zdjęć. Filmiki publikujemy na naszym kanale na YouTube.

 

SAFE-ANIMAL

Nasza hodowla owczarka podhalańskiego Aroniowa Dolina FCI bierze udział w programie rejestracji szczeniąt w Międzynarodowej Bazie Danych SAFE-ANIMAL. Dzięki temu każda osoba kupująca od nas szczeniaczka owczarka podhalańskiego może otrzymać kod promocyjny na rejestrację swojego pupila w bazie SAFE-ANIMAL będącej członkiem European Pet Network z siedzibą w Brukseli (międzynarodowy zbiór danych zwierząt oraz ich właścicieli). Rejestracja szczeniaczka w powyższej bazie znacznie ułatwia jego odnalezienie w przypadku ewentualnego zagubienia. 

OWCZAREK PODHALAŃSKI SZCZENIAKI NA SPRZEDAŻ 2020

Domowa hodowla psa owczarek podhalański - podróże z psem podhalanem
 1. pl
 2. en
 3. ru

RODO: Na podst. art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, każda osoba odwiedzająca tą stronę internetową, poprzez okoliczność podania swoich danych osobowych, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie w celu udzielenia późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina. Informujemy, iż: 1) administratorem przekazanych nam danych osobowych i osobą kontaktową w sprawie ich przetwarzania jest Dorota Pogorzelska-Budek; 2) celem przetwarzania danych osobowych jest umożliwienie udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie udzielenie późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina – podstawę prawną stanowi zgoda zainteresowanej osoby na przetwarzanie swoich danych osobowych w w/w celach; 3) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim; 4) udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub informacji o hodowli Aroniowa Dolina lecz nie dłużej niż przez okres trwania tej hodowli; 5) osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych jej dotyczących, oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do bycia powiadomionym o sprostowaniu lub usunięciu danych osobowych lub o ograniczeniu przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; 6) podanie danych osobowych jest dobrowolne; 7) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

+ 48 608 292 931

dpogorzelska@o2.pl

 1. pl
 2. en
 3. ru
Safe-Animal