owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański
  1. pl
  2. en
  3. ru
Domowa hodowla psa owczarek podhalański - podróże z psem podhalanem

BYSTRA OWCZAREK PODHALAŃSKI GALERIA 2023

BYSTRA GALERIA I-VI 2023

Nowy Rok rozpoczęliśmy od lampki szampana w domowym gronie (dla nas) i pysznym smaczku dla Bystrej (i jej dzieci). Oraz od złożonej jej obietnicy, że w tym roku będzie znacznie częściej jeździć z nami na reko wyjazdy (brakowało jej tego). I tak, spacerując, odwiedzając znajomych (np. Krzysia, który się buduje), pilnując domostwa dotrwaliśmy do wiosny.

Wiosną pojechaliśmy na Legnickie Pole w czasy wczesnego średniowiecza, gdzie Bystra jak zawsze show robiła, choć na swoją córkę Piwonię oko też miała - nasza relacja TU.

Następnie była zmiana epoki na wiek XVII. H. Sienkiewicz, „Trylogia”, uśmiechnięte pysio Bystrej i Piwonii, było warto. Opowiadamy o tym TU.

I tak nastał lipiec owczarek podhalański

OWCZAREK PODHALAŃSKI GALERIA - BYSTRA VII-XII 2023

Owczarek podhalański VII-XII 2023 

W lipcu Bystra z Hrabinką pojechały na 47. Wielki Międzynarodowy Turniej Rycerski, przenosząc się do czasów husarii, rycerzy i średniowiecznych wojów. Upał był niesamowity, nam było ciężko oddychać a co dopiero psinkom. Mieliśmy okazję przekonać się, że owczarek podhalański daje sobie radę w każdych warunkach. Podziwialiśmy je za zdolności adaptacyjne. O tym wyjeździe opowiadamy TU. Na Grunwald Bystra pojechała z Piwonią. Pogoda była już normalna, dlatego mogliśmy spacerować, bez względu na porę dnia, po okolicy, o czym opowiadamy TU. Zrobiliśmy całym stadem też inspekcję postępu robót budowlanych u Krzysia i tak, po zakończeniu reko-sezonu w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia otworzyliśmy szampana świętując Nowy Rok owczarek podhalański, owczarek podhalański galeria.

 domowa hodowla polskiego owczarka podhalańskiego, owczarek podhalański hodowla
  1. pl
  2. en
  3. ru

dpogorzelska@o2.pl

Domowa hodowla owczarka podhalańskiego, podhalan hodowla
 owczarek podhalański szczenięta na sprzedaż

+ 48 608 292 931

Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański
owczarek podhalański
Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański

RODO: Na podst. art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, każda osoba odwiedzająca tą stronę internetową, poprzez okoliczność podania swoich danych osobowych, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie w celu udzielenia późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina. Informujemy, iż: 1) administratorem przekazanych nam danych osobowych i osobą kontaktową w sprawie ich przetwarzania jest Dorota Pogorzelska-Budek; 2) celem przetwarzania danych osobowych jest umożliwienie udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie udzielenie późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina – podstawę prawną stanowi zgoda zainteresowanej osoby na przetwarzanie swoich danych osobowych w w/w celach; 3) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim; 4) udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub informacji o hodowli Aroniowa Dolina lecz nie dłużej niż przez okres trwania tej hodowli; 5) osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych jej dotyczących, oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do bycia powiadomionym o sprostowaniu lub usunięciu danych osobowych lub o ograniczeniu przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; 6) podanie danych osobowych jest dobrowolne; 7) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.