Owczarek podhalański, Domowa hodowla owczarka podhalańskiego

RODO: Na podst. art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, każda osoba odwiedzająca tą stronę internetową, poprzez okoliczność podania swoich danych osobowych, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie w celu udzielenia późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina. Informujemy, iż: 1) administratorem przekazanych nam danych osobowych i osobą kontaktową w sprawie ich przetwarzania jest Dorota Pogorzelska-Budek; 2) celem przetwarzania danych osobowych jest umożliwienie udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie udzielenie późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina – podstawę prawną stanowi zgoda zainteresowanej osoby na przetwarzanie swoich danych osobowych w w/w celach; 3) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim; 4) udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub informacji o hodowli Aroniowa Dolina lecz nie dłużej niż przez okres trwania tej hodowli; 5) osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych jej dotyczących, oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do bycia powiadomionym o sprostowaniu lub usunięciu danych osobowych lub o ograniczeniu przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; 6) podanie danych osobowych jest dobrowolne; 7) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

+ 48 608 292 931

 owczarek podhalański szczenięta na sprzedaż
Domowa hodowla owczarka podhalańskiego, podhalan hodowla

dpogorzelska@o2.pl

  1. pl
  2. en
  3. ru
 domowa hodowla polskiego owczarka podhalańskiego, owczarek podhalański hodowla

DOMOWA HODOWLA OWCZARKA PODHALAŃSKIEGO - HRABINA VII-XII 2022

Hrabina (zazwyczaj ubrana w fioletowe szelki i fioletową smycz) jest nadzwyczaj cierpliwą i przytulaśną podhalanką w naszej domowej hodowli owczarka podhalańskiego. Przez cały okres swojego psiego okresu dojrzewania była rozbrykanym szczeniaczkiem i pupilką naszej córki. Pojawienie się w stadzie małej Piwonii zaburzyło dotychczasowe przyzwyczajenia Hrabiny. Musiała wydorośleć i być wzorem dla swojej młodszej siostry Piwonii, która próbowała dominować w stadzie. Początek roku 2022 spędziliśmy w domu na home office. Byliśmy cały czas z naszymi kochanymi podhalankami. Hrabina uwielbia leżeć w salonie i czuć naszą obecność, na każdy najmniejszy ruch domowników merda radośnie ogonem i pokazuje brzuszek do głaskania. Trudno się oprzeć pokusie pomiziania choć przez chwilę Hrabinki, gdy patrzy na człowieka swoimi cudnymi, czarnymi oczkami.

Ponieważ początek 2022 r. był chłodny i deszczowy, a ludzie zamknięci w domach w obawie przed „sam wiesz czym” z utęsknieniem wypatrywali słońca. W lutym, jak tylko się wypogodziło, wybraliśmy się na wycieczkę do Kazimierza Dolnego. Chodząc po rynku słyszeliśmy często od dzieci spacerujących ze swoimi rodzicami: „o jaki ładny piesek, oo drugi piesek… ooo jest i trzeci piesek Domowa hodowla owczarka podhalańskiego, Owczarek podhalański Jakie ładne!” W odpowiedzi Hrabinka przyjaźnie odmachiwała ogonkiem.

Przykładów, że Hrabina to prawdziwa dama można przytaczać wiele. Gdy 2 kwietnia spadł śnieg i w południe zaczął się roztapiać z drzew zwisających nad chodnikiem, a byliśmy akurat na spacerze, Hrabina schodziła na bok chodnika żeby tylko na nią woda z gałązek nie spadała. Pozostałym naszym podhalankom kapiąca woda z gałęzi nie przeszkadzała. Innym razem, gdy spacerowaliśmy, spotkaliśmy sąsiadkę, która nie mogła oprzeć się pokusie pogłaskania Hrabinki – była zdziwiona jak miękkie futerko ma nasz owczarek podhalański. W kwietniu wybraliśmy się z całym stadem na kilkudniową wycieczkę do Helu, o czym opowiadamy TU a w czerwcu do Szczawnicy, o czym opowiadamy TU

OWCZAREK PODHALAŃSKI HRABINA I-VI 2022

OWCZAREK PODHALAŃSKI HRABINA 2022

Domowa hodowla psa owczarek podhalański - podróże z psem podhalanem
  1. pl
  2. en
  3. ru