owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański
  1. pl
  2. en
  3. ru
Domowa hodowla psa owczarek podhalański - podróże z psem podhalanem

HRABINA 2023 – IDEALNY PIES DLA DZIECI 

PIES DLA DZIECI GALERIA I-VI 2023

Nowy Rok rozpoczęliśmy w rodzinnym gronie – szampan (dla nas) i pyszny smaczek dla Hrabiny i pozostałych Białasków. Były spacerki, doglądanie budowy domu Krzysia, pomoc w wiosennym porządkowaniu ogrodu. Ot, zwykłe psie życie, które prezentujemy powyżej w galerii.

Na pierwsze reko-wyjazdy w tym roku wyjeżdżała Piwonia i Bystra o czym opowiadamy TU i TU.

Hrabinka rozpoczęła z radością wojaże od lipca, ale o tym opowiemy później.

HRABINA PODHALAŃSKI OWCZAREK VII-XII 2023

Na początku lipca Hrabinka z mamą Bystrą wzięła udział w 47. Wielkim Międzynarodowym Turnieju rycerskim na zamku Golubskim. Atmosfera w Golubiu jak zawsze była super, natomiast spotkały nas niemal tropikalne upały. Owczarek podhalański to nie tylko pies wytrzymały na mrozy, lecz potrafi zaadaptować się także do różnych warunków, nawet takich upałów. Owczarki podhalańskie leżały w cieniu saxona poddając się miziankom odwiedzających nasz kram osób. Wieczorem i rano robiło się trochę chłodniej – był to czas na spacerek. O w/w wyjeździe opowiadamy TUTAJ. Na Oblężenie Malborka Hrabinka pojechała sama. Ponieważ już wszystko widziała w Malborku odchodzić od saxona specjalnie nie chciała (ot, taki humorek Hrabina miała). Opowiadamy o tym TUTAJ. Była też na wizytacji budowy u Krzysia, jesienią na grzybobraniu… i tak powitaliśmy Nowy Rok 2024 podhalański owczarek, Pies dla dzieci

 domowa hodowla polskiego owczarka podhalańskiego, owczarek podhalański hodowla
  1. pl
  2. en
  3. ru

dpogorzelska@o2.pl

Domowa hodowla owczarka podhalańskiego, podhalan hodowla
 owczarek podhalański szczenięta na sprzedaż

+ 48 608 292 931

Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański
owczarek podhalański
Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański

RODO: Na podst. art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, każda osoba odwiedzająca tą stronę internetową, poprzez okoliczność podania swoich danych osobowych, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie w celu udzielenia późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina. Informujemy, iż: 1) administratorem przekazanych nam danych osobowych i osobą kontaktową w sprawie ich przetwarzania jest Dorota Pogorzelska-Budek; 2) celem przetwarzania danych osobowych jest umożliwienie udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie udzielenie późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina – podstawę prawną stanowi zgoda zainteresowanej osoby na przetwarzanie swoich danych osobowych w w/w celach; 3) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim; 4) udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub informacji o hodowli Aroniowa Dolina lecz nie dłużej niż przez okres trwania tej hodowli; 5) osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych jej dotyczących, oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do bycia powiadomionym o sprostowaniu lub usunięciu danych osobowych lub o ograniczeniu przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; 6) podanie danych osobowych jest dobrowolne; 7) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.