owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański
  1. pl
  2. en
  3. ru
Domowa hodowla psa owczarek podhalański - podróże z psem podhalanem
owczarek podhalański, psy podhalańskie
14 października 2023

Hrabinka na Oblężeniu Malborka w VII.2023 

Owczarek podhalański na kramie

Na Oblężenie Malborka odbywające się w dniach 21-23.07.2023 r., jak co roku, wybraliśmy się z naszym owczarkiem podhalańskim Hrabiną. Impreza ta nawiązuje do wydarzeń z 1410 r., kiedy to wojska polsko-litewskie pod wodzą króla Władysława Jagiełły oblegały Malbork. Oprócz samej inscenizacji Oblężenia Malborka można było podziwiać walki rycerzy, turniej łuczników, pokazy konne, na średniowiecznych kramach nabyć różne wyjątkowe przedmioty, poznać historyczne ciekawostki, najmłodsi mogli wziąć udział w wielu grach i zabawach….

Nasz kram LAWENDOWO Budków rozbiliśmy na jarmarku rzemiosł średniowiecznych, na Międzymurzu. Hrabina już kilkakrotnie była w Malborku. Imię zobowiązuje, nasz owczarek podhalański ma istotnie hrabiowskie maniery pies podhalan, owczarek podhalański. W tym roku stwierdziła, że ponieważ kram LAWENDOWO Budków jest ciekawszy niż zamek i cała okolica, to kramu nie odstępuje i go wytrwale pilnuje. Tyle razy przecież tu była i zamek zwiedziła. A skoro tak, na kramie córkę pod opieką Hrabinki zostawiliśmy i obejrzeć próbę Oblężenia Malborka „z czystym sumieniem” poszliśmy. Hrabinka ze znajomymi się spotykała, po placu targowym czasem chadzała, ogonkiem przyjaźnie machała ale głównie na naszym kramie przebywała. I tak jej całe Oblężenie Malborka minęło. Dlatego też zdjęć z Hrabinką z tego wyjazdu nie mamy wiele.

Relacja z tego wydarzenia okiem kramu LAWENDOWO Budków dostępna jest TUTAJ.

 domowa hodowla polskiego owczarka podhalańskiego, owczarek podhalański hodowla
  1. pl
  2. en
  3. ru

dpogorzelska@o2.pl

Domowa hodowla owczarka podhalańskiego, podhalan hodowla
 owczarek podhalański szczenięta na sprzedaż

+ 48 608 292 931

Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański
owczarek podhalański
Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański

RODO: Na podst. art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, każda osoba odwiedzająca tą stronę internetową, poprzez okoliczność podania swoich danych osobowych, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie w celu udzielenia późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina. Informujemy, iż: 1) administratorem przekazanych nam danych osobowych i osobą kontaktową w sprawie ich przetwarzania jest Dorota Pogorzelska-Budek; 2) celem przetwarzania danych osobowych jest umożliwienie udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie udzielenie późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina – podstawę prawną stanowi zgoda zainteresowanej osoby na przetwarzanie swoich danych osobowych w w/w celach; 3) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim; 4) udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub informacji o hodowli Aroniowa Dolina lecz nie dłużej niż przez okres trwania tej hodowli; 5) osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych jej dotyczących, oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do bycia powiadomionym o sprostowaniu lub usunięciu danych osobowych lub o ograniczeniu przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; 6) podanie danych osobowych jest dobrowolne; 7) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Domowa hodowla owczarka podhalańskiego - podróże z psem, owczarek podhalański szczenięta  na sprzedaż, Aroniowa Dolina FCI