owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański
  1. pl
  2. en
  3. ru
Domowa hodowla psa owczarek podhalański - podróże z psem podhalanem

OWCZAREK PODHALAŃSKI SZCZENIAKI 2024 - miot ZKwP

Owczarek podhalański szczeniaki 2024 na sprzedaż z rodowodem ZKwP

Zapowiedź miotu 2024

Nasze ukochane podhalanki z Aroniowej Doliny FCI towarzyszą nam podczas rodzinnych wyjazdów, biorą udział razem z nami w turniejach rycerskich, pilnują nas podczas homeoffice, doskonale strzegą naszego domu i nas. Opiekują się naszym kotem Czarkiem, intensywnie pilnują ogrodzenia a nawet kontrolują pracę ekip budowlanych pracujących na sąsiednich działkach!

Słowem bardzo pracowite te nasze podhalanki.

Zawsze się chwalę ich dobrym wychowaniem, cudownymi charakterami i pięknym eksterierem!

Teraz zapowiadam oficjalnie wszystkim, którzy często pytają kiedy pojawią się u nas szczeniaki... planujemy miot w drugiej połowie roku 2024  (wszystko zależy od Matki Natury) a mamą będzie moja ukochana PIWONIA Aroniowa Dolina FCI. Tatą będzie pies z dobrego domu, o nieposzlakowanej opinii, doskonałym zdrowiu i dużych osiągnięciach wystawowych szczeniaki owczarka podhalańskiego 2023

Piwonia to niezwykle mądra (bo że śliczna to widać na zdjęciach i w naturze), o zrównoważonym charakterze, wspaniałych przodkach i doskonałym zdrowiu młoda sunia.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do rezerwacji maluchów po uprzedniej naszej rozmowie telefonicznej.

Serdecznie zapraszam również do bezpośrednich spotkań podczas naszych wyjazdów rekonstruktorskich w sezonie 2024. Terminarz naszych turniejów dostępny na stronie LAWENDOWO Budków TU a opis i zdjęcia Piwonii dostępne na naszej stronie w zakładce Piwonia np. TU

owczarek podhalański szczeniaki 2024

XXIII Międzynarodowy Turniej Rycerski na Zamku Ogrodzieniec

Piwonia w drodze na turniej rycerski

szczeniaki owczarka podhalańskiego 2024
 domowa hodowla polskiego owczarka podhalańskiego, owczarek podhalański hodowla
  1. pl
  2. en
  3. ru

dpogorzelska@o2.pl

Domowa hodowla owczarka podhalańskiego, podhalan hodowla
 owczarek podhalański szczenięta na sprzedaż

+ 48 608 292 931

Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański
owczarek podhalański
Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański

RODO: Na podst. art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, każda osoba odwiedzająca tą stronę internetową, poprzez okoliczność podania swoich danych osobowych, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie w celu udzielenia późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina. Informujemy, iż: 1) administratorem przekazanych nam danych osobowych i osobą kontaktową w sprawie ich przetwarzania jest Dorota Pogorzelska-Budek; 2) celem przetwarzania danych osobowych jest umożliwienie udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie udzielenie późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina – podstawę prawną stanowi zgoda zainteresowanej osoby na przetwarzanie swoich danych osobowych w w/w celach; 3) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim; 4) udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub informacji o hodowli Aroniowa Dolina lecz nie dłużej niż przez okres trwania tej hodowli; 5) osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych jej dotyczących, oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do bycia powiadomionym o sprostowaniu lub usunięciu danych osobowych lub o ograniczeniu przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; 6) podanie danych osobowych jest dobrowolne; 7) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.