owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański
  1. pl
  2. en
  3. ru
Domowa hodowla psa owczarek podhalański - podróże z psem podhalanem
owczarek podhalański, psy podhalańskie
04 maja 2023

Owczarek podhalański Bystra na IX Pikniku z Husarią w Pułtusku 10.IX.2022 

Owczarek podhalański w czasach husarii 

 

W trakcie reko-sezonu wyjeżdżaliśmy zazwyczaj na zmianę z którąś z córek Bystrej: Piwonią lub Hrabiną. Bystra tymczasem ze swoją jedną z córek zostawała na gospodarstwie. Po pierwsze już się najeździła w swoim życiu, po drugie i najważniejsze, jazda samochodem jest trochę męcząca ze względu na dużą ilość bagażu w samochodzie i małą przestrzeń dla podhalana – Bystra to już stateczna dama i mama. Jednak patrząc w jej smutne oczy, gdy po raz kolejny zostawała w domu (uwielbia podróże, jak każdy nasz owczarek podhalański), obiecaliśmy jej, że na ostatni wyjazd, tym razem na IX Piknik z Husarią w Pułtusku, jedzie z nami.

Niestety pogoda nie dopisała i podczas pikniku było chłodno i deszczowo. Dlatego musieliśmy zrezygnować z wyjazdu jako kram LAWENDOWO Budków  (ponieważ oferowane przez nas towary są wrażliwe na wilgoć). Chcąc jednak dotrzymać słowa danego Bystrej pojechaliśmy turystycznie na kilka godzin na piknik. Mina Bystrej bezcenna. Pomimo przelotnych opadów deszczu cieszynka nie schodziła jej z pysia. Zwiedziliśmy Rynek Miejski, Park Zamkowy, Zamek Pułtusk Dom Polonii, Port. Bystra husarzy podziwiała, przed deszczem w namiocie znajomych z Magna Husaria się chowała, koszulki i inne ich towary oglądała. Moc atrakcji, pomimo kiepskiej pogody, miała.

 

Piknik na Zamku w Pułtusku był zorganizowany ku pamięci zaangażowania Mazowsza w Odsieczy Wiedeńskiej i ku czci Króla Jana III Sobieskiego. Husarze walczyli o pierścień Króla Jana III Sobieskiego, odbyła się rekonstrukcja bitwy Pod Parkanami, można było podziwiać piechotę, husarię oraz samego Króla Jana III wraz z Królową Marysieńką. Odbyły się pokazy łucznictwa, pokazy ekstremalnej jazdy konnej i wiele innych atrakcji. I nam i Bystrej bardzo się podobało. Po wszystkim poszliśmy zjeść coś ciepłego do baru a Bystra, żeby się nie nudzić, przyjmowała od gości zwracane naczynia podhalan, owczarek podhalański

 domowa hodowla polskiego owczarka podhalańskiego, owczarek podhalański hodowla
  1. pl
  2. en
  3. ru

dpogorzelska@o2.pl

Domowa hodowla owczarka podhalańskiego, podhalan hodowla
 owczarek podhalański szczenięta na sprzedaż

+ 48 608 292 931

Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański
owczarek podhalański
Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański

RODO: Na podst. art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, każda osoba odwiedzająca tą stronę internetową, poprzez okoliczność podania swoich danych osobowych, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie w celu udzielenia późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina. Informujemy, iż: 1) administratorem przekazanych nam danych osobowych i osobą kontaktową w sprawie ich przetwarzania jest Dorota Pogorzelska-Budek; 2) celem przetwarzania danych osobowych jest umożliwienie udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie udzielenie późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina – podstawę prawną stanowi zgoda zainteresowanej osoby na przetwarzanie swoich danych osobowych w w/w celach; 3) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim; 4) udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub informacji o hodowli Aroniowa Dolina lecz nie dłużej niż przez okres trwania tej hodowli; 5) osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych jej dotyczących, oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do bycia powiadomionym o sprostowaniu lub usunięciu danych osobowych lub o ograniczeniu przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; 6) podanie danych osobowych jest dobrowolne; 7) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Domowa hodowla owczarka podhalańskiego - podróże z psem, owczarek podhalański szczenięta  na sprzedaż, Aroniowa Dolina FCI