owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański, Aroniowa Dolina (FCI)
owczarek podhalański
  1. pl
  2. en
  3. ru
Domowa hodowla psa owczarek podhalański - podróże z psem podhalanem
Psy z domowej hodowli owczarka podhalańskiego
12 marca 2023

Piwonia z domowej hodowli owczarka podhalańskiego w Ogrodzieńcu w 2022 r.

„Średniowieczne” podhalany z domowej hodowli owczarka podhalańskiego

Wszystkie nasze podhalanki uwielbiają podróże. Na wakacje jeździmy całym stadem. Niestety w trakcie sezonu rekonstrukcyjnego mamy miejsce w aucie tylko na jedną pieszczochę. Ponieważ Bystra już się najeździła z nami i jest panią w średnim wieku, naprzemiennie zabieramy jej dzieci z naszej domowej hodowli owczarka podhalańskiego. W lipcu Piwonia była z nami na XVIII Najeździe Barbarzyńców „Wikingowie ludzie północy”. Galeria zdjęć z tego wydarzenia z perspektywy naszego kramu LAWENDOWO Budków i historia zamku TU. Piwonia, jako typowy owczarek podhalański, jest psem o wrodzonej wysokiej kulturze osobistej, dlatego barbarzyńcy, ludzie stroniący od sztuki, poezji i nauki nieszczególnie przypadli jej do gustu – wolała większość czasu spędzić w saxonie (średniowiecznym namiocie) wychodząc na spacer gdy plac walk o Zamek pustoszał (nam ta impreza się szalenie spodobała). Natomiast samym Zamkiem Piwonia była oczarowana, tak bardzo, że nawet wzięła udział w jego nocnym zwiedzaniu, nie bojąc się licznych duchów i ciemności, które miały miejsce w trakcie tego wydarzenia (polecamy!). Dlatego, gdy zapytaliśmy się Hrabiny i Piwonii, która chce jechać z nami do Zamku w Ogrodzieńcu, tym razem na XXIII Międzynarodowy Turniej Rycerski, Piwonia pierwsza wskoczyła do samochodu. A że tym razem towarzyszyli nam kulturalni rycerze i damy dworu, Piwonia spacerowała po dziedzińcu zamku i turnieje podziwiała, pomiędzy kramami rzemieślników średniowiecznych się przechadzała, pięknej muzyki zespołu Żniwa  słuchała. Niestety tym razem pogoda nam nie dopisała bowiem często padało, dlatego nasze psiątko do namiotu się chowało. Na zakończenie nadmienić wypada, że oprócz tego, iż Zamek jest pięknie położony i oferuje moc atrakcji turystom (Zamek i okolica), to jest bardzo przyjazny psom – można ze swoim pupilem wejść na jego teren dosłownie wszędzie. Pochwalić jego włodarzy też trzeba za czystość - jest dokładnie sprzątany a psiarze dbają, żeby pupile nic nie pozostawiały po sobie Podhalan z Domowej hodowli owczarka podhalańskiego.

 domowa hodowla polskiego owczarka podhalańskiego, owczarek podhalański hodowla
  1. pl
  2. en
  3. ru

dpogorzelska@o2.pl

Domowa hodowla owczarka podhalańskiego, podhalan hodowla
 owczarek podhalański szczenięta na sprzedaż

+ 48 608 292 931

Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański
owczarek podhalański
Aroniowa Dolina (FCI), owczarek podhalański

RODO: Na podst. art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, każda osoba odwiedzająca tą stronę internetową, poprzez okoliczność podania swoich danych osobowych, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie w celu udzielenia późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina. Informujemy, iż: 1) administratorem przekazanych nam danych osobowych i osobą kontaktową w sprawie ich przetwarzania jest Dorota Pogorzelska-Budek; 2) celem przetwarzania danych osobowych jest umożliwienie udzielenia przez administratora odpowiedzi na zadane pytanie oraz ewentualnie udzielenie późniejszych informacji o kwestiach związanych z hodowlą Aroniowa Dolina – podstawę prawną stanowi zgoda zainteresowanej osoby na przetwarzanie swoich danych osobowych w w/w celach; 3) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim; 4) udostępnione dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi lub informacji o hodowli Aroniowa Dolina lecz nie dłużej niż przez okres trwania tej hodowli; 5) osobie zainteresowanej przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych jej dotyczących, oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do bycia powiadomionym o sprostowaniu lub usunięciu danych osobowych lub o ograniczeniu przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; 6) podanie danych osobowych jest dobrowolne; 7) udostępnione dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Domowa hodowla owczarka podhalańskiego - podróże z psem, owczarek podhalański szczenięta  na sprzedaż, Aroniowa Dolina FCI